Розпили дуба великими партіями на Прозорро.Продажі

Розпили дуба широко поширений напрямок в промисловості по деревообробці. Це колоди і інші різновиди матеріалів з дерева різних порід. В майбутньому вони будуть використовуватися для виробництва різного пиломатеріалу. Купити величезні партії лісової сировини на сьогоднішній день можуть всі бажаючі, які мають намір скористатися чесними і відкритими торгами, не витрачаючи свої кошти на хабар. Для цього пропонується пройти реєстрацію на платформі Прозорро.Продажі sale.uub.com.ua, де також можна робити ставки на віртуальних торгах.

Купити розпил дуба на аукціоні

Українські лісопереробні підприємства в результаті отримують розпил або пиловник дуба за допомогою поперечного поділу цілісних стовбурів дерев, які спочатку очищаються від коренів, гілок та інших зайвих частин. В країні будь-яку необроблену деревину, тобто пиловник широко затребуваний у виробництві лісового господарства, будівництва, розробки меблів і інших цікавих декоративних деталей.

Частенько пиловники з дуба скуповують підприємства, що займаються обробкою деревини, лісопилки, також представницький індивідуального підприємництва, а також майстри, які використовують у своїй діяльності деревину. На віртуальній платформі УУБ кожен зможе знайти оригінальні варіанти пиломатеріалів, розроблених з цілих дубових кряжів:

  1. бруси великих розмірів;
  2. бруски незначних розмірів;
  3. дошки.

Українські підприємства частенько використовують пиловник, дубові дошки, вартість на яку можна побачити на сайті https://sale.uub.com.ua/news/kuplyu-pylovnyk-dubu-na-elektronnomu-majdanchyku-uub. Тут представлені дошки наступної довжини:

  • більше одного метра, використовується для твердолистяной деревини;
  • від трьох метрів – для березових і інших м’яко листяних порід;
  • при 4-6 метрів застосовується для хвойного лісового сировини.

Також відповідно до чинного законодавства, експорту підлягає тільки той пиловник, який був розроблений з кряжів зі встановленою довжиною:

  • від 4 і до 8 метрів, відноситься дерев, що ростуть південній стороні країни;
  • від 3.9 і до 7.5 стосується деревини з північної частини.

Придбати пиловник з дуба за оптимально низькою вартістю допоможуть менеджери компанії Прозорро.Продажі. В кінці 2019 року уряд України приступає до подальшого реформування ринку по необробленому деревній сировині, тому відкрито купити пиловник з дуба можна на будь-яких публічних торгах. Завдання для проведення даного нововведення в законодавстві, стає збільшення рівня прозорості, щодо реалізації різноманітного деревної сировини, оскільки раніше ця процедура асоціювалася з різними корупційними системами і зловживаннями встановленого законодавства.

Відповідно до нового закону, особливо починаючи з 2020 р великі підприємства, що займаються заготівлею лісової сировини, можуть виставляти свій товар на платформі УУБ. На Прозорро.Продажі аукціон на лісове сировину, в тому числі і пиловник з дуба, становить 88 млн гривень. У червні того ж року в електронну систему входить цілий список лідируючих компаній по цьому самому напрямку, зайнявши майже 30 відсотків ринку. Приєднатися до системи з купівлі-продажу різних колод з дубової сировини, лісової продукції, сухостою, і інших різновидів деревини можна пройшовши реєстрацію на офіційному сайті Прозорро.Продажі.