На аукціон з продажу необроблено голісу у Чернігові запрошує ТБ УЕБ

Перевага участі в аукціонах у системі Prozorro https://www.ueex.com.ua/presscenter/news/na-auktsion-z-prodazhu-neobroblenoi-derevini-u-chernigovi-zapros полягає в анонімності всіх учасників та прозорості кожного процесу в цілому. Як наслідок, процес визначення переможців проходить чесно. Це стало допустимим після ухвалення Кабінетом Міністрів нової постанови № 1178, яка зобов’язує всі великі підприємства продавати значну частину своєї сировини на відкритих торгах в електронній системі Prozorro.Sale.

Цей проект був запущений в 2016 році в якості стартапу, але його вплив незаперечний. Це надійний інструмент боротьби з корупційними схемами при продажу активів державної, приватної чи комунальної власності. Поступово, в результаті системи Prozorro.Sale,ліквідується тіньовий ринок лісових матеріалів, значна частина яких все ще діяла минулого року.

Аукціони з продажу дерева в Чернігові на сайті ТБ УЕБ

Загальний дохід усіх сайтів, які співпрацюють із системою Prozorro.Sale, досяг показника близько 30 мільйонів гривень. За 4 роки роботи «Української енергетичної біржі» було проведено понад 1,6 тис. відкритих торгів. В аукціонах взяли участь громадяни, кількість яких перевищила 1 тис. Прибутковість від усіх транзакцій на платформі склала 2,7 мільйона гривень.

Щоб взяти участь в аукціонах в Чернігові, Житомирі, Харкові та інших регіонах країни, необхідно зареєструватися на сайті sale.ueex.com.ua. А якщо вам потрібна додаткова інформація, то телефонуйте (044) 337-77-65.

Сайт «Української енергетичної біржі» має багато переваг:

  1. Якісна технічна допомога;
  2. Завжди наявність інформації про аукціони;
  3. Зручний інтерфейс на ресурсі;
  4. Високий рівень обслуговування.

Для більшої зручності в отриманні інформації про аукціони ви можете підписатися на розсилку електронною поштою або скористатися ботом Telegram.

Необроблена деревинауЧерніговіна порталі ТБ УЕБ

Основні переваги необробленої торгівлі деревиною в системи Прозорро.Продажіна території Чернігова чи всієї держави– це їх чесність та об’єктивність. Через те, що процедура прямих контрактів змінилася, вдалося вивести зелений ринок із тіні та позбутися хабарів. Новітній проект діяв не так давно, проте лісгоспу вдалося отримати дохід у розмірі 278 мільйонів гривень. Початкова ціна лотів у системі Prozorro зросла на 3,5%.